KOMPUTERY

Posiadamy szeroką ofertę zestawów komputerowych ICom. Bez problemu można wybrać zestaw, który optymalnie spełni pokładane w nim nadzieje. Konkurencyjna cena i atrakcyjna konfiguracja naszych komputerów zadowoli zarówno użytkowników domowych, jak i właścicieli firm.

 

NOTEBOOKI (ASUS, ASUS EEE PC, Acer)

Różnorodność konfiguracji oraz korzystne ceny notebooków z naszej oferty zaskoczą najbardziej wymagających. Możliwość swobodnej konfiguracji oraz późniejszej rozbudowy dają możliwość zastosowania naszych notebooków tam, gdzie są one potrzebne. Długi czas pracy na bateriach pozwoli Ci cieszyć się swoimi aplikacjami przez długi czas.

 

SERWERY

Opierając się na produktach firmy Intel® dedykowanych serwerom stworzyliśmy rozwiązania dla biznesu różnej wielkości. Korzystając z lat doświadczeń postaraliśmy się o wysoki stosunek wydajności do ceny przy największym nacisku na jakość. Komponenty użyte do budowy naszych serwerów są najwyższej jakości - wiodących producentów w tego typu rozwiązaniach.

 

MEDIA CENTER

ICom Media Center to centrum domowej rozrywki, idealne rozwiązanie do zastosowań związanych z multimedialną rozrywką zamknięte w stylowej obudowie. Media Center znaczy w sobie funkcje dotychczas obsługiwane przez wiele odrębnych urządzeń. Pozwala na oglądanie telewizji, słuchanie muzyki, w tym radia oraz odtwarzanie płyt CD. Zastępuje również kino domowe. Jednak, co najbardziej nowatorskie, Media Center umożliwia nagrywanie muzyki, filmów, telewizji oraz zdjęcia na dysk ikatalogowanie wszystkiego w jednym miejscu.
          

 

 Wszelkie informacje na temat produktów oraz zamówień pod numerem telefonu:

(91) 489 59 89

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.