Nowość w HSM: Niezwykle nowoczesna, nadzwyczaj wydajna! Nowa HSM SECURIO C18!

 

Zgodnie z zapowiedziami, HSM Polska Sp. z o.o. wprowadza do swojej oferty długo oczekiwany model niszczarki – HSM SECURIO C18. Jest to drugie urządzenie z gamy klasy „C” uzupełniające serię produktową SECURIO w segmencie małych urządzeń, przeznaczone do pracy dla jednej lub kilku osób.

Pierwsze wrażenie po uruchomieniu urządzenia – jest ono niesamowicie ciche!  Podczas niszczenia dokumentów wydobywa się tylko cichy szmer - jest prawie niezauważalny i na pewno nie będzie zakłócać pracy biurowej. Urządzenie zostało wyposażone w elektroniczny system zarządzania energią EMCS – usypia maszynę po dwóch minutach nieużytkowania, oraz całkowicie ją wyłącza po 1 godzinie. Oznacza to duże oszczędności energii – rzadko kto dba o wyłączanie urządzeń kiedy nie są używane.

Niszczarka posiada system automatycznego rewersu w przypadku zacięcia papieru, jak również posiada możliwość ręcznego wywołania cofania niszczonych dokumentów. Zacięcia nie stanowią dla urządzenia jakiegokolwiek problemu!

Szczelina wejściowa niszczarki została wyposażona w klapkę bezpieczeństwa – w przypadku zagrożenia przy niszczeniu dokumentów naciśnięcie jej powoduje zatrzymanie pracy.

Mocny silnik (400W) zapewnia szybkie niszczenie dokumentów bez zbędnych przestojów. W zależności od rodzaju cięcia może zniszczyć nawet do 20 kartek, wraz z zszywkami, spinaczami, kartami plastikowymi a nawet płytami CD (w zależności od rodzaju cięcia)!

SECURIO C18, jak każde urządzenie z tej serii, jest wyposażone w jednoelementowe hartowane wałki tnące, na które udzielamy dożywotniej gwarancji.

Kompaktowe wymiary urządzenia, bardzo cicha praca, wysoka wydajność, automatyczny rewers, elektronika ułatwiająca korzystanie z urządzenia, wyjmowany kosz na ścinki, legendarna jakość i trwałość HSM – to atuty które są doceniane przez Klientów na całym świecie! Produkt 100% niemiecki.

Cena detaliczna od 1190 PLN netto. Więcej na stronie w zakładce HSM SECURIO

 

Poznaj wielofunkcyjność  DEVELOP ineo+ 35

Wymagania dotyczące systemów druku cyfrowego w małych biurach nie różnią się od tych stawianych przez wielkie korporacje. Drukowanie i kopiowanie, skanowanie oraz faksowanie są częścią codziennej biurowej pracy, stąd potrzeba urządzenia wydajnego i wielofunkcyjnego. Jednakże w większości przypadków mniejsze biura nie są w stanie pozwolić sobie na zakup i utrzymanie urządzenia formatu A3, wymagają jednak takich samych rozwiązań. Takim rozwiązaniem jest nowy model ineo+ 35 - wszechstronny, wielofunkcyjny system druku kolorowego. Jako samodzielne urządzenie drukuje i kopiuje z prędkością 30 stron na minutę w kolorze i czerni-bieli.

ineo+ 35 na nowo odkrywa przed użytkownikiem funkcjonalność urządzenia formatu A4 z możliwościami systemów A3. Jest tak samo wydajne co systemy A3 oraz zapewnia identyczną jakość wydruku.

Potężne i wszechstronne

ineo+ 35 jest wyjątkowe pod względem wszechstronności. System ten może pracować w tandemie z zależności od potrzeb firmy, jak również jako samodzielne urządzenie lub w połączeniu z dużymi systemami A3. Nowy procesor taktowany z prędkością 800 MHz oraz 1.5 GB RAM zapewniają moc potrzebną do szybkiego przetworzenia wszystkich zadań drukowania. Proces RIP został tak przyspieszony, że pierwszą stronę możemy otrzymać już po 13 sekundach.

Wyróżniająca się jakość kopii i wydruku

Przy pomocy idealnych cząsteczek polimeryzowanego tonera HD ineo+ 35 zapewnia szczegółowy, wierny obraz reprodukcji o wyjątkowej kolorystyce oraz głębokiej czerni.
Dodatkowo nowe algorytmy przetwarzania obrazu owocują lepszym rozpoznawaniem tekstu w trybie kopiarki. Tym samym system drukuje wysokiej jakości prezentacje, raporty oraz inne dokumenty biznesowe. Dodatkowym atutem jest możliwość stosowania różnych mediów, z gramaturądo 210g/m2 z pierwszej kasety lub nawet w trybie drukowania dwustronnego.

Rozsądna cena

Aspektem pozytywnie wpływającym na koszty eksploatacji ineo+ 35 jest stosunek ceny do wydajności oraz rozsądnie skalkulowane koszty operacyjne. Koszt za kopię jest bardzo zadowalający zarówno w druku monochromatycznym jak i kolorowym. W kombinacji możliwością ograniczenia funkcjonalności i ilości wydruków użytkownikom system ten pozwala na obniżenie kosztów produkcji dokumentów w biurze.

Łatwość obsługi

Wydajność nie jest jedynym atutem, które może zaoferowaćineo+ 35. Dodatkowo system ten jest wyjątkowo łatwy w obsłudze zarówno dla użytkowników jak i administratorów. Użytkownicy w niezmiernie łatwy sposób mogą nawigować po kolorowym wyświetlaczu dotykowym, a administratorzy mogą w prosty sposób zarządzać urządzeniem z własnego komputera PC poprzez połączenie WebConnection. Urządzenie również posiada opcję ineo Remote Care, która pozwala zdalnie obserwować pracę maszyny serwisantowi bez potrzeby angażowania osób trzecich w celu np. sprawdzenia stanu licznika czy szybkiej reakcji w momencie braku tonera lub innych materiałów eksploatacyjnych.

Podsumowując, Develop ineo+ 35 jest niezwykle kompaktowym i wydajnym urządzeniem zapewniającym wielofunkcyjność i profesjonalny rezultat wydruku za bardzo dobrą cenę.